Maroko / Saidia. Nově postavený resort Le Grand Village Oásis Atlantico, který se skládá z hotelů Oásis Saidia Palace Beach & SPA a Oásis Blue Pearl, má výhled na nádhernou zátoku s jemným zlatavým pískem. Rozkládá se na 13 hektarech, obklopen golfovými hřišti a svým hostům nabízí skvělé služby. K dispozici je soukromá pláž, několik bazénů, z nichž jeden je vyhřívaný a samozřejmostí jsou gurmánské zážitky v tematických restauracích a barech. Užijte si dny plné zábavy nebo odpočinku. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií i rodinám s dětmi. Vzdálenost od: pláže: u pláže letiště: 50 km centra: 2 km nákupních možností: 2 km.
Ubytování v hotelu Oásis Blue Pearl Hotel
Standardní pokoj hotelu Oásis Blue Pearl Hotel: klimatizace telefon LCD televizor Wi-Fi (zdarma) trezor minibar varná konvice vlastní sociální zařízení (koupelna, vysoušeč vlasů, WC) balkon nebo terasa.
Zařízení hotelu hotelu Oásis Blue Pearl Hotel
- vstupní hala hotelu Oásis Blue Pearl Hotel s recepcí
- restaurace
- tematické restaurace (marocká a italská)
- lobby bar
- bar u bazénu
- bar na pláži
- Wi-fi
- 3 bazény – 1 vyhřívaný (lehátka a slunečníky zdarma,osušky za zálohu)
- 2 tenisové kurty, SPA (vnitřní bazén, vířivka a sauna)
- kadeřnictví
- obchody
- směnárna
- fitness
- dětský klub
Stravování v hotelu Oásis Blue Pearl Hotel
All Inclusive: 7.00-2.00, zahrnuje snídaně (7.00 - 10.00), obědy (13.00 - 15.00) a večeře (19.00 - 22.00) formou bohatého bufetu, během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických nápojů a místních a vybraných importovaných alkoholických nápojů. Upozornění: výše uvedené časy i místa podávání jsou určeny hotelem a mohou se změnit
Pláž a okolí hotelu Oásis Blue Pearl Hotel
- písčitá pláž
- lehátka a slunečníky zdarma, osušky za zálohu
- bar na pláži
Zájezdy CK do hotelu Oásis Blue Pearl Hotel
Zobrazit podobné zájezdy-
MAROKO - POZNÁVACÍ Maroko49 629 KčLeteckySnídaně10 dní 14. 02. 2026 - 23. 02. 2026
-
VE STÍNU ATLASU Maroko43 190 Kč
4 % 44 990 Kč
Letecky - PrahaSnídaně15 dní 14. 09. 2025 - 28. 09. 2025 -
ZA TEPLEM DO MAROKA Maroko35 990 Kč
4 % 37 490 Kč
Letecky - PrahaSnídaně12 dní 23. 10. 2025 - 03. 11. 2025